Zumba SHOP Nowość!

ZUMBA to świetna zabawa, sposób życia i mnóstwo pozytywnej energii. Wyraź to swoim wyglądem już dziś! Na stronie www.zumbasklep.pl znajdziesz ciekawe i ekskluzywne produkty prosto z Columbii a jeśli zamówisz je u mnie za przesyłkę nic nie zapłacisz — fitnesscenter@poczta.fm (w mailu do mnie podajesz rozmiar kolor i model oraz nazwisko – czekasz na potwierdzenie – płatności dokonywane będą po potwierdzeniu dokonania zamówienia na podany w mailu przeze mnie nr konta. dostarczam przesyłkę prosto w Twoje ręce – łatwo, prosto i przyjemnie).
Dla najodważniejszych zdradzę kilka wskazówek jak z tej najbardziej pożądanej linii fitness przy pomocy nożyczek zrobić niepowtarzalne modele- takie rzeczy tylko ZUMBA !

Zumba! Chcesz zadbać o swoją sylwetkę, spalić złą energię, wyszaleć się, dać czadu po męczącym dniu w pracy i poczuć się fantastycznie ? Zostań ZUMBAtorką z pierwszym i najlepszym klubem w Polsce który specjalizuje się w tym konkretnym rodzaju zabawy.

zumba

Co to Zumba?
Jest to nowy system fitness, zainspirowany rytmami latynoskimi, taniec i aerobik w jednym. Od roku 2008 FitnessCenter specjalizuje się w tym właśnie rodzaju fitness’u i …

– jest połączeniem latynoskiej salsy, tradycyjnych kroków tanecznych wykorzystywanych w fitnessie oraz ćwiczeń kształtujących ciało. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami i układami tanecznymi, opiera się na zasadzie, że ćwiczenia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania. Zumba jest programem ćwiczeń doskonałym zarówno dla ciała jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącym osiągnąć dobre samopoczucie oraz w widoczny sposób kształtować sylwetkę. Na zajęciach spalamy do 600 kalorii. Program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich. Jeśli szukasz chwili spokoju i relaksu a jednocześnie chcesz poczuć pracę nad własnym ciałem… wybierz zajęcia

Nie musimy Być skromni – jesteśmy w tym najlepsi !
Co oferuje Ci FitnessCenter i nasza ZUMBA ?

Kształtowanie sylwetki, wspaniałą zabawę, miłą atmosferę, wykwalifikowanych nauczycieli, poprawę samopoczucia i kondycji.
Kto może zostać ZUMBAtorką ?

Absolunie każdy!

Ten innowacyjny system polega na prostocie, tak aby każdy mógł go wykonywać. Proste kroki, świetna zabawa, a efekty wspaniałe. Sylwetka, samopoczucie i kondycja wystrzelą Cię w kosmos !

Z nami każdy rewelacyjnie się bawi, z nami każdy szybko osiąga świetne rezultaty, z nami każdy jest zadowolony !

ZUMBĘ czas zacząć!
Jeśli ZUMBA to tylko z FitnessCenter

Fitness to wszelkie zajęcia ruchowe służące poprawie sprawności fizycznej.

Wyróżnia je spośród innych to, że nie wiążą się z rywalizacją, nie wymagają od nas ponadprzeciętnej kondycji i specjalnych umiejętności sportowych. Dużym plusem jest, że istnieje możliwość dopasowania rodzaju ćwiczeń indywidualnie do każdego z Nas, biorąc pod uwagę Nasze preferencje oraz posiadaną sprawność ruchową.

Fitness w dzisiejszych czasach stał się dla wielu ludzi sposobem na życie. Odnosi się nie tylko do sprawności fizycznej, ale przede wszystkim do zdrowia i wynikającej z niego urody. Korzystanie z zajęć fitness wpływa na zadowolenie z siebie i podwyższa poczucie własnej wartości. Dzięki temu, mogą one mieć duży wpływ na umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz mogą przyczynić się do poprawy relacji społecznych. Korzyści wynikające z uprawiania różnych form fitness są bardzo duże, przede wszystkim:

√ świetnie kształtują naszą sylwetkę
√ poprawiają odporność na różnego rodzaju choroby
√ spowalniają starzenie się organizmu
√ obniżają stres zawodowy i obciążenia psychiczne
√ doskonale wpływają na kondycję organizmu
√ są świetną zabawą
√ umożliwiają zawieranie nowych, ciekawych znajomości

Dostępność różnorodnych form fitness w Naszym Klubie pozwoli Ci wybrać tą, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Dzięki ćwiczeniom zyskasz zadowolenie z siebie, poczucie harmonii oraz witalność na co dzień. Poczujesz się piękna, szczupła i pełna siły.

Bądź FIT!!!