Trenerzy Personalni

Magdalena Gibki

Konrad Zawadzki

Instruktorzy Fitness

Magdalena Gibki

MagdaG

Właściciel i Menadżer Klubu Fitness Center w Sosnowcu. Mgr zarządzania i marketingu. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness. Trener Personalny. Jedna z pierwszych w Polsce Oficjal Zumba Instructor B1, B2 oraz Oficjal ZumbAtomic Instructor Network posiadających międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajeć. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła zajęcia Zumba w swoim klubie w 2008r w czerwcu Należy do Zumba Instructor Network – sieci instruktorów Zumby na świecie. Prowadząca własny program „ZUMBA Z FITNESSCENTER” na antenie Telewizji Silesia wspólnie z dziewczynami z fitnesscenter. Była Prezenterem zajęć Zumba na IFFA Polska. Posiada uprawnienia instruktorskie ELLITE BABY & ELLITE MUM EPFS oraz REEBOK UNIVERSITY POLAND piłki gimnastyczne. Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, konwencjach międzynarodowych i warsztatach tanecznych.

Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją a na swoich zajęciach wykorzystuje rytmy takie jak: merengue, salsa, samba, twist, axe, reggaeton, cumbia, bachata, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba i wiele innych. …Znakomity instruktor, stworzony do pracy z ludźmi, który w pełni oddany jest swojej pasji jaka jest ZUMBA…

Zapraszam na moje zajęcia 🙂

Tomasz Gibki

TomaszG

Sport i kształtowanie ludzkiego ciała to jego pasja, dlatego każda forma pracy z drugim człowiekiem, która w przyszłości prowadzi do zmian jego wyglądu, samopoczucia i osobowości to dla niego kolejny sukces i motywacja do dalszej pracy.„Żelaznym sportem” interesuje się od 6 lat. Będąc zakompleksionym z powodu bardzo szczupłej i słabej sylwetki postanowił coś z tym zrobić. Tak oto zaczęła się jego przygoda z kulturystyka.Indywidualne podejście zarówno w kwestii treningu jak i diety, a także ostra motywacja podopiecznych to jego wizytówka.
Posiada doświadczenie w dostosowywaniu treningów siłowych pod kątem dyscyplin sportowych takich jak: pływanie. Może się pochwalić takimi osiągnięciami jak: wielokrotny Mistrz Śląska w pływaniu, wielokrotny medalista International Swim Meeting, reprezentant Polski na mistrzostwach Polski seniorów jak i juniorów.

Joanna Siodłak

“swoją przygodę związaną ze sportem zaczęła już w podstawówce, gdzie z zamiłowaniem trenowała taniec (hip-hop). W fitnessie zakochała się  z początku, jako uczestniczka, a teraz fitness stał się jej pasją, radością, spełnieniem i tym, co dodaje jej w życiu energii, którą stara się zarażać innych!

Na co dzień jestem wesołą i pozytywnie nastawioną do ludzi i świata osobą.

Dlaczego warto przyjść na moje zajęcia? Jeśli szukasz sporej dawki odpowiedniej motywacji, świetnej zabawy oraz pozytywnej energii, to dobrze trafiłaś/trafiłeś – zapraszam na moje treningi! 🙂

.

Adrian Gaudy

Jest Trenerem, Intruktorem Kettlebell, Ginewoj Sport, a także wicemistrzem polski w podrzucie w formie Kettlebell BOLT.  Treningi z  odważnikami Kettlebell, CrossFit oraz trening kulturystyczny, to jego pasja, praca i sposób na życie. Swoją przygodę z treningiem siłowym rozpocząl w 2007r poszukująs skutecznego sposobu na poprawę swojej sylwetki oraz stanu sdrowia. Dzięki nieustannemu dążeniu do rozwi=oju i systematycznym szkoleniom poznał tajniki treningu kulturystycznego, podwieszonego. CrossFit a przede wszystkim treningu z Kettlebell, który angażuje do pracy niemal wszystkie partie ciała, modelując je i wzmacniając.

Jego zajęcia dają uczesnikom dużo pozywtynej energii i chęci do dalszej pracy nad swoim ciałem .

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Agata Jędrusik

AgataJ

Skończyła technikum handlowe oraz szkołę fryzjerską. Obecnie pracuje i opiekuje się zwierzętami co jest jej wielką pasją. Sport to jej hobby. Przez długo okres ćwiczyła teakwondo. Ma na swoim koncie udział w kilkunastu zawodach ogólnopolskich. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się kilka lat temu. Początkowo uczęszczała na zajęcia step i aerobik. Po jakimś czasie poznała ZUMBE i okazało się że to jest sposób
na świetne połączenie ćwiczeń i tańca, który uwielbia. Jest jednym z oficjalnych instruktorów Zumby poziom B1 posiadającym międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.
Wspólnie z dziewczynami z fitnesscenter bierze udział w programie ZUMBA Z FITNESSCENTER prezentowanym na antenie Telewizji Silesia.

Sympatyczna blondynka z twarzą aniołka, która zapewni wam spory wycisk. Zawsze uśmiechnięta wkłada w swoje lekcje dużo energii i radości.

Serdecznie zapraszam na zajęcia. Przyłącz się do zabawy!

Jagoda Węgrzyniak

Licencjonowany Instruktor Zumba Fitness B1. Zafascynowana tym typem zajęć od 2008 roku, natomiast tytuł instruktora uzyskała w 2013. Od 2014 r. należy do Zumba Instructor Network – sieci instruktorów Zumby na świecie. Uczestniczka w wielu warsztatów i sesji tanecznych.

Już od najmłodszych lat interesowała się sportem. Przez wiele lat reprezentowała Mysłowicki Klub sportowy MOSiR w piłce siatkowej.

Zumba stała się jej pasją i stylem życia, którą stara się przekazać podczas swoich zajęć. Wykorzystuje takie rytmy jak: reggaeton, cumbia, merengue, salsa, samba, bachata, hip hop, dancehall i wiele innych…

Serdecznie zapraszam na zajęcia z ogromną dawką energii i uśmiechu 🙂

Regularnie doskonali swoje umiejętności na licznych konwencjach i szkoleniach (Euro Fitness School, Open Mind, IFAA, EPFS, Reebok). Wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w praktyce zdobyła na szkoleniach: Basic Body, Fit Ball, Zdrowy Kręgosłup, Power Barbell, Basic Pilates, REP Reebok, Dance, Aerobics, Step, Total Body Conditioning, Pilates Theraband & Pilates for the Back, Boot Camp, Tabata J, TRX. Ulubione formy zajęć to: zajęcia poprawiające kondycję i wygląd sylwetki jak tj. Boot Camp, TABATA a także zajęcia mentalne jak PILATES, Zdrowy Kręgosłup. Profesjonalizm i motywacja trenerki sprawia, że każdy znajdzie dla siebie “”coś” co sprawi, że zajęcia staną się niezbędną sferą życia. Największą radość sprawiają Magdzie zadowoleni z zajęć i efektów klientki i klienci. Podstawą zajęć jest dobra zabawa, prawidłowa technika ćwiczeń, a przede wszystkim miła atmosfera i uśmiech!